Adrianna Gerczew

Jeszcze w 2001 r. będąc na międzynarodowym konkursie piękności, który odbywał się w Libanie (Miss Europy), z podziwem podpatrywałam moją konkurentkę 
z Francji. Z lekką zazdrością przyglądałam się, jak z dopiętych, sięgających pasa blond włosów utworzono pięknego, dużego koka. 

Tym bardziej się cieszę, że w Polsce istnieje już sposób na natychmiastowe przedłużenie i zagęszczenie włosów. Uważam, że to nieoceniona pomoc w tak ważnym, szczególnie dla kobiet, poczuciu wartości. Po dopięciu moich nowych włosów, przygotowanych przez Klinikę Handsome Men, nie odczuwam dyskomfortu. Czuję się wspaniale, pięknie i już teraz nie wyobrażam sobie mojego zawodowego i towarzyskiego życia bez moich nowych włosów. Chciałabym jeszcze podkreślić, że zawsze byłam zwolenniczką naturalnego piękna, dlatego tym bardziej jestem zadowolona z mojej nowej fryzury. Efekt stylizacji jest według mnie bardzo naturalny.

Myślę, że zasługa nie tylko najwyższej jakości oferowanych przez Klinikę włosów, ale także profesjonalistów, którzy pomagają przy tworzeniu fryzury.