Pani Dorota

"Podziękowanie"

Szczere i serdeczne podziękowania dla właściciela Kliniki Handsome Men Pana Ryszard Gzeli.

Od 8 lat borykam się z problemem łysienia plackowatego. Stosowałam już wszystkie możliwe preparaty na porost włosów oraz brałam witaminy, a efektu nie było żadnego. Byłam już tym wszystkim załamana i zrezygnowana.

Dopiero natrafiłam na Klinikę Handsome Men. Już podczas pierwszej konsultacji, która przebiegła w niezwykle miłej i serdecznej atmosferze, zrozumiałam, że te włosy są właśnie dla mnie. Po czym zostałam zaproszona na wykonanie fryzury. Nowe włosy zostały idealnie dopasowane i wyglądają bardzo naturalnie. Dzięki tym włosom moje życie zaczyna nabierać kolorów i stałam się pewniejsza siebie oraz odzyskałam radość życia.

W nowych włosach czuję się naprawdę wspaniale. Muszę przyznać, że efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Moje marzenia ziściły się dzięki wspaniałemu Panu Ryszardowi Gzeli.

Klinikę tę z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim osobom, tym, które borykają się z takim samym problemem z jakim do tej pory ja walczyłam. Jeszcze raz pragnę z całego serca podziękować Panu Ryszardowi Gzeli oraz całemu zespołowi Kliniki Handsome Men. Pozdrawiam serdecznie i życzę Panu Ryszardowi samych sukcesów w pracy, która niesie pomoc ludziom takim jak ja.

Z poważaniem
Dorota Melibruda z Bydgoszczy