Pan Kuba

Dziękuję, bo zmieniło się moje życie!

„Jak Cię widzą tak Cię piszą„. Takie mamy czasy. By przekonać kogoś do siebie wnętrzem, wpierw musimy zadbać o swój wygląd. I choć ostatecznie to nasz charakter decyduje o nawiązaniu relacji z ludźmi, to wygląd stanowi zawsze dobre podłoże do rozpoczęcia znajomości, przydaje się to w szkole, na studiach czy w pracy. Wierząc w siebie, dobrze wyglądamy, dobrze wyglądając wierzymy w siebie.

Nowa fryzura pozwala mi znacznie szerzej wykorzystać mój potencjał. Zwiększyła się moja aktywność na studiach i wykonywanych praktykach, bowiem poprawiło się moje samopoczucie. Każdy kto potrafi uśmiechnąć się do siebie w lustrze, jeszcze łatwiej będzie umiał uśmiechnąć się do mijanych na ulicy ludzi.

Cieszę się także z tego, że moje włosy świetnie sprawdzają się w trakcie uprawiana różnorodnych sportów w tym rekreacyjnego biegania. Innymi słowy, decydując się na tę zmianę nie musiałem rezygnować z tych przyjemności, lecz zwiększyłem ich natężenie.

Jestem pewien, że żadna inna metoda nie da takich rezultatów, jakie oferuje Klinika Handsome Men. Spróbować nigdy nie zaszkodzi, a może nie do poznania zmienić całe życie.

Z wyrazami wdzięczności dla Pana Ryszarda Gzeli
Kuba