Pan Mariusz

Do Kliniki Handsome Men

Pacjentem Kliniki Handsome Men w Bielsku-Białej jestem już 22 lata. Przez ten czas wymyślono setki „cudownych środków„ na porost włosów, ale to tylko marketing i sprzedawanie złudzeń. Gdyby istniał taki środek, w pierwszym rzędzie przerzedzone głowy różnych tego świata obrodziłyby bujnym zarostem, a tak przecież nie jest i jeszcze długo nie będzie. 

Jest za to sprawdzona, estetyczna i jak dotąd najlepsza metoda oferowana przez Klinikę Handsome Men. Właściciel, Pan Ryszard Gzela jest prekursorem tej metody, wcześniej nieznanej i niedostępnej w Polsce, a jednocześnie stanowi żywą reklamę i najlepszą rekomendację dla swojej metody, bowiem sam posiada takie włosy. Na początku byłem święcie przekonany, że mnie próbuje „wkręcać„, że jego włosy są wynikiem jakiegoś zabiegu, ale ku mojemu zdumieniu to była prawda. 

Efekt jest piorunujący i to jest największe zaskoczenie. Puenta może być zatem tylko jedna, że nie wszystko można kupić za pieniądze, na szczęście dobre samopoczucie poprzez nowe włosy z kliniki HM - absolutnie TAK! 

Mariusz