Pani Edyta

Drodzy Państwo,

Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat Kliniki i jej usług. Będzie to bardzo nieformalne, ale za to bardzo szczere wyznanie kogoś, kto był już w wielu miejscach za granicą i w Polsce szukając pomocy.

Moje wypadanie włosów ma podłoże genetyczne i niestety zostało zdiagnozowane zbyt późno. Nie pomogły sterydy itp. Długa historia...

Chciałabym powiedzieć to z mojego punktu widzenia i o tym, jak to dla mnie ważne.

OK, mam 40 lat, ale nie chcę wyglądać, jak – przepraszam - „stara” kobieta. Jestem managerem w dużej firmie i codziennie mam kontakt z klientami. Mamy dużą konkurencję na rynku pracy i poza wiedzą i doświadczeniem, pracodawcy oczekują od pracowników atrakcyjnego wyglądu (w mojej firmie na pewno).

Mogę powiedzieć, że Klinika Pana Ryszarda jest definitywnie najlepsza w Europie
i ma na pewno bardzo wysoki standard obsługi klienta. Ja jako klient spotkałam się 
z profesjonalizmem i wyrozumiałością. Już nie martwię się każdego poranka, jak będą wyglądały moje włosy, moja głowa. Od kiedy skorzystałam z porady Kliniki, wyglądają one zawsze dobrze i zajmuje mi to tylko minutę. Zawdzięczam to Klinice Handsome Men i nie dbam o to, że był to większy wydatek. Było warto i traktuję to jako inwestycję w siebie. Było warto, bo po powrocie do pracy usłyszałam, że wyglądam 10 lat młodziej i tak się z nimi czuję. Cała reszta nie ma znaczenia. Moje samopoczucie i wiara w siebie jest najważniejsza, usłyszałam wiele komplementów na temat moich włosów, spotykam się nawet z zazdrością koleżanek z pracy.

Jestem zadowolona, bo nie oczekiwałam cudu i muszę przyznać, że potrzebowałam trochę czasu, żeby psychicznie przystosować się do sytuacji, ale nigdy nie chciałabym wrócić do punktu wyjścia „sprzed kliniki”.

Nie chciałabym zabrzmieć ckliwie, ale jestem bardzo wdzięczna za pomoc, bardzo doceniam to, że wszystkie moje życzenia były zawsze zrozumiane „ w pół słowa”, zarówno przez panią Alicję jak i pana Ryszarda.

Tutaj zwykłe „dziękuję” nie wystarczy… Było warto. Uwielbiam moje nowe, proste, błyszczące włosy. Polecam wszystkim dziewczynom i kobietom z problemami.

Serdeczne pozdrowienia
Edyta