Pani Bogusława

Moja przygoda z Kliniką Handsome Men rozpoczęła się siedem lat temu. Jako młoda kobieta zmagałam się z wypadającymi włosami kilka dobrych lat. Wypróbowałam chyba wszystkie możliwe sposoby i preparaty dostępne na rynku, odwiedziłam niezliczoną liczbę gabinetów dermatologicznych i endokrynologicznych. Byłam coraz bardziej zdesperowana i coraz bardziej zamykałam się w sobie patrząc, jak moje włosy z dnia na dzień bardziej się przerzedzają. Pojawiło się zaniżone poczucie wartości, lęk przed wzrokiem i uwagami ludzi. Nie lubiłam siebie i swojego odbicia w lustrze. I dlatego w przypływie rozpaczy w 2005 roku po raz pierwszy trafiłam do pana Ryszarda Gzeli.

Po czterech miesiącach otrzymałam moje nowe włosy. Efekt był oszałamiający. Włoski są miękkie, delikatne w dotyku, estetyczne i wyglądają naturalnie. Nie sprawiają żadnego problemu. Można je czesać, farbować i modelować. Dzięki panu Ryszardowi otrzymałam nadzieję i powrót do normalnego życia.

Profesjonalny personel, miła obsługa, pełna dyskrecja i wręcz domowa atmosfera skłoniły mnie po siedmiu latach do wykonania w Klinice drugich włosów. Mogę  z czystym sumieniem polecić wszystkim Klinikę Handsome Men. Jestem bardzo zadowolona z produktów pana Ryszarda Gzeli. Drugie włoski ponownie spełniły moje oczekiwania. Pozdrawiam wszystkich pracowników Kliniki a w szczególności pana Ryszarda Gzelę i dziękuje za cierpliwość, zrozumienie i wsparcie.

Wdzięczna Bogusława z Łodzi