Opinia Anonimowa 6

Pacjentką kliniki HM zostałam prawie 20 lat temu... nawet nie pamiętam skąd dowiedziałam się o istnieniu firmy, chyba z gazety.

Miałam 17 lat kiedy wyszły mi włosy, diagnoza lekarzy brzmiała - łysienie plackowate. Przeszłam długi szkal gabinetów lekarkich, próbowałam wielu metod, w tym medycyjny niekonwencjonalnej i homeopatii, niestety bez rezutatu.

Byłam zmęczona i rozgoryczona. Rozgoryczona faktem, że to spotkało właśnie mnie, zmęczona złudną nadzieją, iż kolejna kuracja przyniesie sukces. Wtedy, dla własnego dobra postanowiłam przestać walczyć z wiatrakiami i znaleźć rozwiązanie, które pozwoli mi znowu żyć. Takie rozwiązanie znalazłam dzięki klinice  HM. Klinika nie oferuje "cudów", bo cuda się raczej niezdarzają, nie sprzedaje złudnych nadzieji w postaci "super medykamentów"  na porost włosów. Klinika HM oferuje wysokiej jakości produkt - fryzury wykonane z naturalnych włosów.

Fryzura HM pozowoliła mi pójść naprzó, zapomnieć o problemie i skoncentrować się na życiu, na realizacji planów i marzeń. Skończyłam wymarzone studia, znalazłam ciekawą pracę, zostałam matką. Ufam, że wiele przede mną. Dziękuję klinice H iż pomogłami odzyskać wiarę w siebie i radość życia.