Pani Magda

Na imię mam Magda. Mam 30 lat. Chciałabym opisać moje problemy z włosami. Odkąd pamiętam nigdy nie było u mnie problemów z nadmierną utrata włosów. 


Do czasu, aż zaczęły mi wypadać garściami. Na początku myślałam że to przejściowe, ale problem rozwijał się coraz bardziej. Kolejne dni, tygodnie, miesiące, wizyty u lekarzy, dermatologów, kolejne płyny, maści, tabletki itd. nie dawały żadnych rezultatów. Byłam załamana. Najlepiej wywaliłabym wszystkie lustra i nie wychodziłabym z domu. 

Ktoś kiedyś podsunął mi ulotkę z kliniką Handsome Men. Na początku podchodziłam do tego z dystansem ale pojechałam. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z usług kliniki.

Na dzień dzisiejszy żyję tak jak kiedyś, pełnią życia. Spotykam się z ludźmi, śmieję się, biegam, pływam i jak patrzę w lustro, to się śmieję, a kiedyś ciągle płakałam. 


Z całą odpowiedzialnością polecam klinikę Handsome Men, a ludzi z podobnymi problemami do moich wręcz namawiałabym do zrobienia czegoś dla siebie. 

Mogę powiedzieć ze jestem osobą szczęśliwą. Chyba po części to zasługa kliniki Handsome Men, a najbardziej pana Ryszarda Gzeli. 

Pozdrawiam 
Magda