Pani Elżbieta

W tym roku minęło 10 lat od chwili, gdy zwróciłam się o pomoc, więcej, po ratunek do Kliniki Handsome Men. Problem wiadomy, włosy, moje własne. Nawet 
w najlepszych ich czasach były zawsze bardzo słabe. Przy pomocy dobrych kosmetyków można było zawsze coś niecoś poprawić, ale przyszedł moment, kiedy po raz kolejny zaczęły wypadać i dramatycznie się przerzedziły. 

Nikomu, kto boryka się z utratą włosów nie trzeba wyjaśniać, jaki ogarnia lęk. 
Co dalej? Peruka? Przeszczepy? Prześledzenie tych opcji nie napawa optymizmem. Ja szczęśliwie trafiłam na reklamę Kliniki w prasie. Na konsultacji zdecydowałam się od razu. 

Pamiętam, kiedy odebrałam swoje „nowe włosy. To niedowierzanie na widok odbicia w lustrze. Nigdy przedtem nie sądziłam, że mogę tak dobrze wyglądać. Włosy, które dostałam były po prostu lepsze od moich własnych.

Po 10 latach bycia całkowicie spokojną o wygląd włosów, które przestały być problemem, a stały się wręcz atutem, polecam usługi Kliniki każdemu, kto boryka się z taką troską. Sama po nie wracam. Koszt? W porównaniu do tego co dostałam, uważam, że jest żaden...

Elżbieta S.