Pani Monika

Moi Kochani!

Swoją historię zacznę od tego, kiedy mając 13 lat zaczęły wypadać mi włosy. Jeździłam z mama po całej Polsce, wszędzie tam, gdzie tylko coś usłyszałyśmy na temat włosów. Niestety nie udało się. Włosy wypadały nadal. Próbowałam je zaczesywać, starałam się ukryć swoje łysienie, a i tak nie uniknęłam przykrych doświadczeń i komentarzy. 

Było mi przykro, chodziłam smutna i przygnębiona. Będąc już młodą kobietką poznałam Wiolettę, której opowiedziałam o swoim problemie, a ona pokazała mi gazetę z reklamą Kliniki Handsome Men. Długo się wahałam, w końcu postanowiłam pojechać. To była dobra decyzja. Kiedy dowiedziałam się wszystkiego, postanowiłam, że będę miała nowe włosy. 

Kiedy zobaczyłam się w lustrze z nową fryzurą, stałam się inną osobą - pogodną 
i uśmiechniętą. Nowe włosy odmieniły moje życie na lepsze. Myślę, że bez tych włosów bym pewnie nie istniała. Teraz jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Czuję się piękna, a nie gorsza od innych. Mam męża, dwóch synów, pracę i dużo znajomych. Nie wszyscy znają moją tajemnicę. Wie o niej tylko kilka osób najbliższych memu otoczeniu. Moje nowe włosy to jedna z najlepszych rzeczy, jaka spotkała mnie w życiu. Pozbyłam się kompleksów i lubię, kiedy wieje wiatr.

Monika