Pani Wioletta

rogi Panie Ryszardzie,

Pragnę z całego serca podzielić się z Panem, jak również z obecnymi i przyszłymi pacjentami Pańskiej Kliniki Handsome Men radością z tak wspaniałej metamorfozy. Jest Pan Panie Ryszardzie wybitnym profesjonalistą , doradcą i pomocą.

Tak dużo ludzi cierpi z powodu własnej fryzury, którą utracili z różnych przyczyn życiowych czy chorobowych. Co z kolei powoduje w psychice człowieka bardzo dużą pustkę. Brak pewności siebie i izolowanie się od znajomych i społeczeństwa, którzy różnie reagują na osoby łysiejące, bądź pozbawione całkowicie fryzury. Tym bardziej, gdy dotyczy to młodych osób. Nie sposób tego sobie wyobrazić póki sam człowiek tego nie doświadczy.

Ja osobiście zobaczyłam w gazecie informację o Waszej klinice. Na początku miałam mieszane uczucia i pewną obawę, lecz zaryzykowałam. Dziś z całą pewnością, że zdecydowanie był to ogromny przełom w moim życiu, którego nie żałuję.

Jestem bardzo szczęśliwa, pełna życia dzięki Pańskiej Klinice Handsome Men, gdzie w lipcu ubiegłego roku po 12 latach docinek, upokorzeń, przykrych tekstów odzyskałam swoją piękną fryzurę, która całkowicie zmieniła moje życie. Jestem pewną siebie kobietą, jak dawniej przed laty, szczęśliwą i co najważniejsze czuję się w nowej fryzurze świetnie. Moje życie na nowo nabrało sensu. Już nie żyję 
w zamknięciu i depresji. Jest to tak silną odmianą ludzkiej psychiki, że nie sposób jej opisać. Funkcjonuję normalnie w domu, pracy, życiu towarzyskim. Po prostu komfort jest stuprocentowy, bez żadnych zahamowań.

Pragnę, aby jak najwięcej osób odnalazło Pańską Klinikę, skąd wyjdą zadowoleni, pewni siebie, młodsi i pełni chęci do życia. Również młode, piękne dziewczyny czy chłopcy dotknięci tym problemem zbyt wcześnie znaleźli u Pana wspaniałą, fachową pomoc i nowe, cudowne życie pełne blasku w oczach, uśmiechu, radości.

Jeszcze raz pragnę z całego serca podziękować Panu Ryszardowi Gzeli i jego Klinice Handsmoemen Men wraz z całym zespołem miłej obsługi i ciepłym klimacie za tak wspaniałe dokonanie dzieła, jakim są nasze włosy. Piękne, gęste, lśniące, przede wszystkim naturalne. Przecież jest to wizytówka każdej kobiety i na pewno pewność siebie każdego mężczyzny. Bezbolesny, bez skutków ubocznych, a efekt oszałamiający i wspaniały. Nie sposób go przyrównać do sztucznych peruk czy treski. „Warto spróbować, a nie będziecie żałować”.

Jeszcze raz dziękuję i szczerze bez żadnych obaw polecam.
Z poważaniem 
Wioletta W. z Podkarpacia