Pan Bolesław

Szanowny Panie Ryszardzie,

Pragnę Panu serdecznie podziękować za to co Pan dla mnie uczynił. Wzbogacając stan (ubytek) moich włosów. Wyglądam i czuję się młodziej.

Na wizytę u Pana zdecydowałem się 10 lat temu, jak zacząłem tracić włosy. Ich ubytek wprawił mnie w psychiczny i fizyczny dyskomfort. Próbowałem wprawdzie wcześniej ratować ubytki moich włosów poprzez zaczesywanie i lakierowanie, stosowałem również różne reklamowane „pseudo leki” i używki. Niestety nic to nie pomogło. Dopiero dzięki zabiegom wykonanym przez Pana, bezpiecznie i profesjonalnie, odzyskałem dobre samopoczucie oraz komfort psychiczny i fizyczny. Jestem w pełni usatysfakcjonowany swoim aktualnym wizerunkiem.

Zachęcam więc, wręcz polecam, metodę Pana Ryszarda wszystkim tym, którzy mają podobne problemy spowodowane ubytkiem włosów, bowiem jest to metoda wysoce profesjonalna, wykonywana z dużą inwencją i kreatywnością.

Obok profesjonalizmu na podkreślenie zasługuje wysoka kultura osobista Pana Ryszarda. Wyrażająca się dużą serdecznością i życzliwością w stosunku do pacjenta.

Łącze wyrazy szacunku
Bolesław G.