Pani Bożena

Witam,

Chciałbym wyrazić swoją opinię o Handsomem Men.

Utrata włosów, zwłaszcza dla kobiety jest przeżyciem bardzo negatywnie wpływającym na jakość życia, na kontakty z innymi ludźmi i ogólne samopoczucie. Lekarze nie potrafili znaleźć przyczyny utraty włosów, które postępowało coraz bardziej i doprowadziło do całkowitego wyłysienia. 

Zostałam zmuszona do noszenia peruki, której komfort używania pozostawiał wiele do życzenia. Ciągle czułam, że mam coś obcego na głowie, włosy wyglądały nie naturalnie. 

Szczerze je polecam osobom z podobnymi problemami. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pana Ryszarda Gzeli. Kolor włosów, który osobiście dobrał okazał się strzałem w dziesiątkę, co potwierdziło wiele osób. 

Chciałabym również serdecznie podziękować Panu Krzysztofowi Olejnikowi za świetny dobór fryzury. W nowych włosach czuję się pewniejsza, spokojniejsza, a rodzina twierdzi, że wyglądam młodziej.

Serdecznie dziękuję panu Ryszardowi Gzeli i wszystkim poznanym pracownikom Handsome Men za wyjątkową empatię, delikatność, fachowe doradztwo i życzliwość.

Pozdrawiam!
Bożena B. Woj. Zachodniopomorskie