Pani Bernadetta

Szanowny Panie Ryszardzie!

Pragnę Panu serdecznie podziękować, bowiem już pierwsze spotkanie z Panem dało mi nadzieję, która na szczęście nie okazała się płonną. Nie zaprzeczam, że pojawiłam się w Pańskiej klinice z poczuciem lekkiej rezerwy, była to bowiem kolejna moja próba ratowania własnego wizerunku i przede wszystkim samopoczucia.

Moje problemy z włosami rozpoczęły się kilka lat temu i dopóki nie znalazłam w Internecie informacji o Pańskiej klinice, byłam skłonna poddać się przeszczepowi. Jedyne co mnie przed tym odwiodło, to mój strach przed interwencją chirurgiczną. 

Pierwsza moja wizyta w Handsome Men przeszła moje najszczersze oczekiwania. Nie spodziewałam się tak profesjonalnego podejścia, takich możliwości. Jeszcze po przekroczeniu progu obawiałam się, że oferujecie Państwo peruki, które są nie tylko ciężkie, niewygodne, ale również łatwe do rozpoznania. Byłam zaskoczona różnorodnością metod, jakie oferuje Klinika w walce z ubytkami włosów.

Zaskoczyło mnie również, jak po raz pierwszy mogłam otwarcie rozmawiać na temat mojego problemu, nie odczuwając wstydu ani zażenowania. Pańska propozycja sposobu zagęszczania włosów, ich długość, gęstość oraz kolorystyka sprawiły, że w danym momencie widziałam już nową siebie. Spotkanie ze stylistą, które miało na celu dopasowanie fryzury, było dla mnie kolejnym pozytywnym krokiem w moje nowe życie. 

Dziękuję za cierpliwość i rzetelność z jaką się spotkałam ze strony Pana 
i Pracowników Kliniki.

Z poważaniem
Bernadetta J.