Pani Bożena

Podziękowanie dla całego zespołu Kliniki Handsome Men

Jestem nauczycielem i w moim zawodzie ważny jest wygląd. Zauważyłam, że dla młodzieży ma znaczenie czy jestem zadbana. W przekazie informacji aż 65% odbioru treści uzależnione jest od mowy ciała, a tylko 35% od przekazu werbalnego. Codziennie rano starannie układałam włosy, niestety słabe genetycznie. W ciągu dnia, różne czynniki sprawiały, że szybko moje włosy wyglądały fatalnie. Mi osobiście to nie przeszkadzało (rzadko patrzę w lustro), ale otoczenie często zwracało mi uwagę. Przypadkowo zdobyliśmy informację o klinice Hansome Men. Mój mąż zachęcił mnie by do Państwa pojechać. Tak też zrobiliśmy. 

Pragniemy dzisiaj podziękować Wam za nowy image, a o efekcie i sukcesie mówi pewne wydarzenie. Gdy pojawiłam się w szkole w nowej fryzurze, budziłam zachwyt wielu osób. Największym zaskoczeniem była dla mnie reakcja młodzieży z 3 klasy gimnazjalnej, która przywitała mnie na stojąco oklaskami.

Tym świadectwem pragnę zachęcić każdego, kto ma wątpliwości aby spróbować zmiany. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Uważam, że Państwa obsługa jest na najwyższym poziomie i pozwala każdemu odnaleźć i utwierdzić w sobie poczucie swojej wartości i daje większe możliwości realizowania swojego powołania. 

Bożena