Pan Daniel

Mam na imię Daniel i chciałem podzielić się z Wami moją historią. Od zawsze miałem kompleksy na temat swojego wyglądu, a w szczególności swojej łysiny. Włosy zacząłem tracić bardzo wcześnie, bo jeszcze jako nastolatek i od dawna szukałem sposobu jak sobie z tym problemem poradzić. Wstyd, który odczuwałem wychodząc między ludzi nie pozwalał mi w pełni korzystać z życia. Wstydziłem się chodzić na basen, do kościoła, czy umawiać się na randki. Zawsze czułem, że wzrok wszystkich skierowany jest w jedno miejsce.

Po wielu nieudanych próbach zacząłem już wątpić czy kiedykolwiek przestane borykać się ze swoim największym kompleksem. O Handsome Men dowiedziałem się z internetu. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie. Nawet nie wiedziałem jak bardzo się mylę i jak od tego momentu zmieni się moje życie. 

Dzisiaj jestem szczęśliwym i pewnym siebie mężczyzną. Dawno już zapomniałem jak to jest wstydzić się swojej łysiny i ukrywać ją na każdy możliwy sposób. Moja nowa fryzura dodała mi pewności siebie, odjęła lat, sprawiła, że zacząłem o siebie bardziej dbać. W niedługim czasie po zabiegu poznałem kobietę swojego życia, wzięliśmy ślub, urodził mi się syn, o którym zawsze marzyłem i który jest moim największym szczęściem. Założyłem firmę, która prosperuje, a wszystko to dzięki Handsome Men. 

Dziękuję Handsome Men, a w szczególności właścicielowi firmy Panu Ryszardowi Gzeli. 

Daniel