Aktor z Krakowa

Jestem śpiewającym aktorem i od 18 lat klientem kliniki Handsome Men w Bielsku-Białej. 

Chciałbym wszystkich zakompleksionych panów, z powodu braku owłosienia na głowie zapewnić, że można się z tych kompleksów bardzo szybko wyleczyć. Nie chodzi tu o coś takiego, co w przeszłości mógł strącić z głowy silniejszy podmuch wiatru. 

Ktoś powie, że dziś panuje moda na ogolone głowy, że niektórzy dobrowolnie pozbywają się pukli. Tak, to może być nawet oryginalne, jeśli mamy do czynienia z młodą twarzą. Jednakże w pewnym wieku przyznajemy, że łysina dodaje lat. 

Jak się pracuje wśród ludzi, z może nawet jeśli jest się artystą to po co świecić głową. Na szczęście jest klinika Handsome Men, która wszystko pięknie rozwiązuje. Jest wspaniały właściciel tej kliniki p. Ryszard Gzela. Otwarty na każdego. Wysłucha cierpliwie wszystkich sugestii i profesjonalnie doradzi. 

Przez kilka lat z mojego zawodu zatrzymałem się w Italii. Z zazdrością patrzyłem na piękne skręcone włosy młodego muzyka. Powiedziałem mu o tym. On spojrzał na moją głowę i oświadczył, że wolałby mieć moje włosy, bo są proste i na pewno nie przysparzają tylu kłopotów. Pomyślałem sobie w duchu, oj chłopie, żebyś Ty wiedział...

W TV podziwiamy panie i panów w różnym wieku i zachwycamy się ich wyglądem. Nie będę wymieniał kto korzystał w dobrodziejstw Kliniki i sam też nie podpiszę się z imienia i nazwiska, bo przecież właściciele zrekonstruowanych zębów też o tym nie opowiadają na lewo i prawo. Po co tym epatować!

Zatem kłaniam się bardzo nisko klinice Handsome Men i jej szefowi panu Gzeli w głębokim przeświadczeniu, że włos mi z głowy nie spadnie!!!

Z poważaniem 
Aktor z Krakowa