Pani Małgorzata

Witam serdecznie,

Na wstępie chciałabym wyrazić w kilku zdaniach podziękowania dla kliniki Handsome Men w Warszawie, której jestem Klientem już po raz drugi. Po raz pierwszy trafiłam do Kliniki kilka lat temu i pamiętam jak dziś moje przepełnione radością serducho, pewność siebie, zdobyte w jednej chwili. 

Niedawno otrzymałam znowu moją fryzurę i jestem szczęśliwa po raz drugi. A moje samopoczucie i pewność siebie są teraz najwyższym poziomie. To niewiarygodne, jak włosy potrafią odmienić człowieka. 

Dziękuję Panu Krzysztofowi za świetne dobranie fryzury, Jest kobieca. Pamiętam, jak uśmiechałam się sama do siebie przed lustrem widząc jakie arcydzieło Pan tworzy. 

Panie Ryszardzie, żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności. Podejście do mojej skromnej osoby z wyrozumiałością i chęcią tak dużej pomocy, jaką od Pana otrzymałam. Życzę wszystkim, aby spotykali na swojej drodze życiowej tak dobrych ludzi jak Pan Ryszard, który wykonuje swoja pracę z wielkim profesjonalizmem, poświęceniem, pomocą drugiemu bliźniemu, a... gdzieś dalej znajduje się chęć zysku i za to Panie Ryszardzie serdecznie podziękowania ślę. 

Życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym
Małgorzata