Pani Joanna

Mam na imię Joanna i chciałam podziękować klinice Handsome Men za to, iż od 21 stycznia moje życie uległo zmianie.

Od paru lat borykam się z chorobą, po której wyszły mi włosy na czubku głowy. Z tego powodu musiałam chodzić do fryzjera, bo nie byłam w stanie się sama uczesać. Fryzjerka robiła mi mocny tapir i lała litry lakieru. Przez te fryzury wyglądałam o wiele poważniej. 

Po zrobieniu włosów w Klinice moje życie się zmieniło. Odzyskałam radość życia, stałam się całkowicie inną osobą. Nowe włosy i nowy wygląd przyniósł też dużo złego. W kwietniu kończyła mi się umowa w zakładzie, w którym pracowałam 7 lat, była by to już trzecia umowa i była by już na stałe. Ale tak się nie stało i w wieku 47 lat zostałam bez pracy. Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, iż przyczyną nie podpisania był mój nowy wygląd.

Jestem bardzo wdzięczna Panu Ryszardowi Gzeli za profesjonalizm i fachowe doradztwo oraz Panu Krzysztofowi fryzjerow i , który potrafi wspaniale dobrać fryzurę.

Klinika Handsome Men w 100% spełniła moje oczekiwania. We włosach z Kliniki czuję się i wyglądam wspaniale. 

Odzyskałam wiarę w siebie i mam nadzieję, że znajdę pracę może nawet lepszą niż miałam, a mój były pracodawca może tylko żałować, że stracił wartościowego pracownika.

Joanna J.