Pani Stanisława

Szanowny Pan Ryszard Gzela
Klinika Handsome Men

Pragnę serdecznie podziękować Panu Ryszardowi za moje nowe włosy, których jestem szczęśliwą właścicielką od kilku miesięcy. Dzisiaj mogę się szczerze przyznać, że nie od razu zdecydowałam się skorzystać z pomocy kliniki Handsome Men pomimo, że kilka lat wcześniej wiedziałam o jej istnieniu i działalności z prasy, telewizji i Internetu.

Moje podejście w tym temacie było bardzo sceptyczne, ale do czasu… Rok temu umówiłam się na konsultację z Panem Ryszardem, który bardzo dokładnie wyjaśnił, jak może mi pomóc w konkretnym moim przypadku, a następnie odpowiedział cierpliwie na każde moje pytanie, a proszę mi wierzyć było ich sporo. Decyzja mogła być tylko jedna.

Dziś cieszę się nowymi włosami, które są naturalne, pięknie się układają, wygodne, bardzo łatwe w samodzielnej pielęgnacji. W każdej sytuacji czuję się swobodnie, pewnie, bezpiecznie, komfortowo i szczęśliwie.

Podczas tegorocznych wakacji mogłam w mojej fryzurce po raz pierwszy bez żadnych obaw i strachu pływać w morzu, spacerować w pełnym silnym wietrze.

Specjalne równie serdeczne podziękowania składam panu Krzysztofowi, styliście mojej nowej, udanej fryzury oraz pani Alicji, która wita szczerym, ciepłym uśmiechem w progach Kliniki - co jest gestem bezcennym dla każdego pełnego kompleksów pacjenta.

Panie Ryszardzie, za wszystko pięknie dziękuję
Stanisława