Pani Aleksandra

Witam Pana,

Postanowiłam napisać ten list, aby Panu serdecznie podziękować za pozbycie się kompleksów związanych z moimi włosami i wyrazić wdzięczność za zmianę w moim życiu dzięki stylizacji nowej fryzury. 

Pomysł zagęszczenia włosów metodą stosowaną przez Handsome Men okazał się najlepszym pomysłem na moje cienkie i zniszczone włosy. Żałuję tylko, że tak długo z tym zwlekałam. Już nie muszę wstawać dwie godziny wcześniej przed wyjściem z domu, aby ułożyć sobie włosy, które i tak wyglądały zawsze marnie. Modelowanie, tapirowanie i mnóstwo lakieru, jak dobrze, że mam to za sobą. 

Dziś mam zdrowe i lśniące włosy, dzięki którym chce mi się żyć. Różnica w moim wyglądzie jest tak duża, że pracownik ochrony długo zastanawiał się czy mogę wjechać na teren swoje osiedla. Jestem szczęśliwa, bo stało się to co dla mnie było nieosiągalne, czyli długie i pełne blasku włosy. Zmieniłam się nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie, stałam się pewniejsza siebie, i dzięki Panu Panie Ryszardzie mogę czuć się piękną i elegancką kobietą z cudownymi blond włosami. 

Znajomi jednym głosem orzekli, że wyglądam młodziej i ja też tak się czuję - nigdy wcześniej od nich nie usłyszałam tak wiele komplementów. Największą radością było dla mnie to, jak znajoma zapytała mnie czy może swoje włosy obciąć w podobny sposób. Nigdy nie myślałam, że kiedyś coś takiego usłyszę.

Lubię bardzo swoją nową fryzurę i cieszę się, że ktoś inny chce podobnie wyglądać. Panie Ryszardzie, jest Pan cudownym człowiekiem i profesjonalistą przez duże P, a swoim optymizmem i radością zaraża Pan swoich pacjentów. 

Życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Nowa fryzura to nowa ja i to dzięki Panu.

Z całego serca pięknie dziękuję i pozdrawiam
Aleksandra A.