Pan Marek

Ogromne podziękowania dla Pana Ryszarda Gzeli i całej załogi Handsome Men!

W młodym wieku zacząłem tracić swoje gęste włosy (łysienie androgenowe). Próbowałem różnych sposobów: suplementów, drogich szamponów, środków na porost. Niestety zamiast zamierzonych efektów - strata pieniędzy oraz duży i niepotrzebny dyskomfort!

Zdecydowałem się na zabieg w klinice Handsome Men. Powiem szczerze, że moje życie zmieniło się z ogromnym pozytywem! Załoga tej Kliniki jest niesamowicie profesjonalna, pomocna oraz dyskretna. Włosy zostały odtworzone doskonale, tak jakie miałem na zdjęciu w wieku 18 lat. (choć wcześniej nie widzieli tego zdjęcia:)). Wręcz pokochałem moje nowe, cudowne włoski. Znajomi byli i są zachwyceni. Łysiejący mężczyźni zazdroszczą, a kobiety znowu adorują:)/ Wróciła chęć życia pełnią! Moje samopoczucie jest wspaniałe! Odzyskałem dawną pewność siebie!

Minęło 1,5 roku od zabiegu - włosy nadal idealne, nie ma mowy o wypadaniu czy przerzedzaniu! Nowa fryzura sprawdza się w każdych warunkach zarówno w dzień jak i w nocy, na siłowni oraz zagranicznych wczasach. To pełen komfort! 

Zawodowo także odnoszę zdecydowanie większe sukcesy, bowiem włosy zadbane to wizytówka człowieka. Nowa fryzura przyczynia się do mojego rosnącego stale zawodowego sukcesu!

Polecam wszystkim i jeszcze raz dziękuję Panie Ryszardzie - Panu oraz całej załodze kliniki Handsome Men.

Z ogromnymi pozdrowieniami
Marek