Splashlight – włosy jak muśnięte słońcem, czyli najnowszy trend w farbowaniu włosów

Krzysztof Olejnik
Krzysztof Olejnik
Stylista fryzur

Pamiętasz ostatnie dwa sezony, kiedy większość kobiet wyglądała, jakby przypadkiem zanurzyły końcówki włosów w wybielaczu? Trzeba przyznać, że stylowy ombre w wariancie masowym stracił sporo ze swojej subtelności i uroku. Na szczęście powoli odchodzi w niebyt. Teraz gwiazdy lansują nowy trend w farbowaniu włosów. Splashlights to hasło, które jest chyba najczęściej wymawiane u topowych nowojorskich fryzjerów.

Splashlights czyli pocałunek słońca

 

SPLASHLIGHTS

 

Pocałunek słońca – tak poetycko określają najmodniejszy trend jego kreatorzy. I rzeczywiście trzeba przyznać, że nie mijają się z prawdą. Splashlights to farbowanie włosów inspirowane tym, jak zachowują się one pod wpływem słońca. Szczególnie dobrze znają ten efekt blondynki, które po słonecznych wakacjach mają włosy pełne złocistych refleksów i kosmyków o różnych odcieniach.

Splashlights naśladuje właśnie ten efekt. Fryzjer rozjaśnia włosy bardzo delikatnie, tyko niektórym kosmykom zmieniając odcień. Dba też o to, by efekt był naturalny, a więc włosy są ciemniejsze u nasady, a najjaśniejsze na końcówkach. Efektem jest wielowymiarowa, bardzo naturalna fryzura. Jednocześnie włosy nie są niszczone tak, jak po standardowym rozjaśnianiu, bo tylko ich fragmenty poddawane są działaniu kosmetyków.


Ciekawą odmianą splashlights jest też efekt światła rzucanego przez reflektor. To już nie naturalne muskanie słońcem, tylko intensywna plama wyróżniająca się na tle ciemniejszych włosów. Część kobiet decyduje się na obramowanie w ten sposób twarzy, bo jaśniejsze pasma optycznie odejmują lat. Rewelacyjnie wygląda rzucenie jasnej, poziomej plamy w połowie włosów. To już wariant dla odważnych, bo tak farbowana fryzura zyskuje zdecydowanie awangardowy charakter.

Jak Ci się podoba ten trend? Jesteśc gotowa na muśnięcie słońca, czy wolisz pozostać przy klasycznych metodach koloryzacji?

Jak wybrać profesjonalny salon?

Konsultacja z właścicielem Kliniki

Dowiedz się o najlepszych możliwościach rozwiązania swojego problemu z łysieniem. Specjalne, indywidualne konsultacje prowadzi właściciel kliniki – Ryszard Gzela.

Umów się na rozmowę (połączoną z diagnozą stanu uwłosienia) w jednej z naszych siedzib, w Warszawie lub Bielsku-Białej.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
ZADZWOŃ POD NUMER
33 811 24 69
To może Cię zainteresować