Sposób na wypadanie włosów u kobiet

IMD2G

 

Włosy są wizytówką każdej kobiety

 

Stres, szybkie tempo życia oraz naturalne procesy zachodzące w ciele i układzie hormonalnym sprawiają, że nie zawsze włosy wyglądają pięknie i zdrowo. Wypadanie i osłabienie włosów u kobiet nasila się w różnych okresach życia kobiety -  po przebytej ciąży, w stanach nasilonego stresu oraz wraz z upływem lat. Przerzedzenie, wypadanie włosów, łysienie u kobiet przebiega zupełnie inaczej, niż łysienie męskie. Mając to na uwadze stworzyliśmy technologie dostosowane specjalnie do kobiecych potrzeb. Dzięki nim, możliwe staje się bezbolesne uzupełnienie i zagęszczenie włosów oraz wykreowanie fryzury idealnej, którą docenią nawet najbardziej wymagające pacjentki.

Postaw na doskonałą fryzurę!

 

Metoda IMD2G to sposób na to, by Twoje włosy były zawsze idealnie ułożone, piękne i gęste, a ich kolor trwały i intensywny. Proponowane przez nas cięcia są nietuzinkowe – mogą być subtelne i romantyczne, klasyczne i pełne wdzięku lub odważne i nowoczesne.

Dzięki metodzie IMD2G nasi specjaliści tworzą fryzury, których powstanie nie byłoby możliwe za pomocą tradycyjnych rozwiązań.

Dlaczego IMD2G?

 

Metoda IMD2G znacznie różni się od fryzjerskich technik przedłużania i zagęszczania włosów.

Wykorzystanie technologii IMD2G pozwala na zagęszczanie włosów bez ich obciążania. Ponadto, nie wpływa ona negatywnie na kondycję włosów. To ogromna zaleta wobec technik opartych na zgrzewaniu czy dowiązywaniu, które w przypadku demontażu nieodwracalnie niszczą włosy.

W przypadku demontażu, nowe włosy nie obciążają włosów, tak jak znane metody fryzjerskie.

Fryzura układana wiatrem

 

Fryzura układana wiatrem

 

Jeśli chcesz stworzyć fryzurę marzeń, z łatwością upinać luźne koki i warkocze, nasza metoda uzupełniania i zagęszczania włosów jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej możesz kreować fantazyjne fryzury i układać włosy jak tylko zechcesz. Z uwagą śledzimy i inspirujemy się trendami w zakresie zagęszczania i przedłużania fryzur, dlatego możesz być pewna, że wykreujemy dla Ciebie modne, a przy tym lekkie i kobiece uczesanie.

Modnie podniesiona grzywka

 

Modnie podniesiona grzywka

 

Elegancki kok, wysokie upięcie czy fale odsłaniające linię czoła? Dzięki metodzie IMD2G możesz nosić wszystkie te fryzury bez jakichkolwiek obaw.

Pasemka, balejaż, odrost?

 

Efektowne pasemka

 

Nasza technologia pozwala na zastosowanie wielu modnych sposobów koloryzacji, od pasemek, balejażu aż po naturalnie wyglądający odrost czy róznorodne odmiany ombre. 

 

 

 

 
Zamów bezpłatny katalog Kliniki Handsome Men
Zostaw swój e-mail lub telefon. Skontaktujemy się z Tobą, aby sfinalizować wysyłkę katalogu. Katalog wysyłamy w dyskretnej, nieoznakowanej kopercie.
Lub przejdź do pełnego formularza zamówienia dostępnego pod tym linkiem