Metoda Implant Micro Derme 2 Gen

IMD2G

Metoda IMD2G

 

Zabieg uzupełniania ubytków włosów przeprowadzany jest w oparciu o autorską metodę Implant Micro Derme 2 Gen (IMD2G), będącą rezultatem współpracy ośrodków kanadyjskich, amerykańskich, japońskich i polskich. Technologia ta umożliwia odtworzenie ubytków włosów nawet w najtrudniejszych przypadkach. Została opracowana w 1991 roku przez Ryszarda Gzelę i od tamtego czasu jest ciągle rozwijana. Czy metoda IMD2G wykorzystuje peruki? Nie, nie ma ona nic wspólnego z perukami, tupetami czy treskami. Nie jest to też żadna z form przedłużania włosów, jakie są stosowane w salonach fryzjerskich (kleje, tuleje, zgrzewy, ultradźwięki, itp.). Zastosowanie metody IMD2G stanowi doskonałę alternatywę dla peruki. Przekłada się ono na naturalny efekt, który przypomina prawdziwe włosy, dając przy tym pełne poczucie komfortu. Metoda uzupełniania ubytków włosów dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb każdej osoby i zależy od stanu oraz ilości zachowanych włosów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami: 33 811 24 69.

Pełen komfort i bezpieczeństwo

 

Metoda Implant Micro Derme 2 Gen została poddana wielokrotnym testom klinicznym, dzięki którym mamy pewność, że nie wywołuje alergii skóry. W przeciwieństwie do peruki nie powoduje też uczuleń czy podrażnień. Zabieg wykonywany metodą IMD2G należy do technologii bezinwazyjnych, odbywa się bez użycia skalpela, a pacjent nie odczuwa bólu. Nasza metoda jest w pełni bezpieczna i nie niesie za sobą jakiegokolwiek ryzyka. Daje przy tym pewność, że efekt będzie zadowalający i zgodny z oczekiwaniami Pacjenta.

Jaki efekt chcesz uzyskać?

 

Nasi Pacjenci pochodzą z całego świata. Dla nich oraz nowych Klientów przygotowaliśmy szereg różnych wariantów metody IMD2G, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki nim możliwe jest stworzenie różnorodnych fryzur, spełniających oczekiwań najbardziej wymagających pacjentów.

Naturalnie rozwiane włosy

 
Naturalna fryzura

 

Specjalistyczna technika mocowania włosów do ultracienkiej mikroskóry zwiększa ich podatność na różnorodne układanie i stylizowanie. Kąt oraz kierunek, pod jakim włosy są osadzone, może ulegać zmianie, a Pacjent ma możliwość zaczesywania i upinania włosów według własnego uznania. 

Fantazyjne pasemka

 

Odkryta linia czoła

 

Fantazyjne pasemka czy głęboki kolor? Nie musisz wybierać - nasza technologia umożliwia wykreowanie pasemek wyróżniających się wyjątkową intensywnością koloru.

Odkryta linia czoła

 

Odkryta linia czoła

 

Sposób osadzania włosów w ultracienkiej mikroskórze oraz zróżnicowanie jej struktury pozwala uzyskać naturalną linię grzywki. To z kolei umożliwia zaczesywanie włosów do góry, upinanie ich i stylizowanie w dowolny sposób, bez obaw, że linia czoła będzie wyglądać nienaturalnie.

 

Technologie IMD2G

1. Mikroskóra

 

O unikalności naszej metody decyduje sposób, w jaki pojedyncze włosy wszczepiane są lub osadzane w cienką mikroskórę. Cały proces wymaga precyzji, dlatego wykonywany jest ręcznie. Mikroskóra reaguje na temperaturę ciała. Za pomocą hipoalergicznych elementów termoplastycznych doskonale zespala się z powierzchnią głowy. Mimo to pozwala skórze głowy swobodnie oddychać. Mikroskóra jest transparentna i niewidoczna, a powstała na jej bazie fryzura odznacza się wyjątkową trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. 

2. System błyskawicznego mocowania

 

Oferujemy również zabieg zagęszczania i przedłużania włosów przy użyciu systemu błyskawicznego mocowania. Standardowe, powszechnie wykorzystywane w salonach fryzjerskich metody zagęszczania włosów, takie jak zgrzewanie, dowiązywanie i stosowanie tulei znacząco je niszczą. Metoda IMD2G nie wpływa negatywnie nawet na wyjątkowo cienkie i rzadkie włosy.

3. Typ i struktura włosa

 

W trakcie tworzenia nowej fryzury sięgamy zarówno po włosy naturalne, jak i syntetyczne. Te naturalne wyglądają najlepiej, są podatne na stylizację czy farbowanie. Z kolei włókna syntetyczne (m. in. memory fiber, futura, elura, taupelon, kanekalon, miracle fiber) mają szereg innych atutów, polecane są zatem indywidualnie, w zależności od oczekiwań oraz potrzeb Pacjenta, a także od jakości i ilości własnych włosów.

Umów się na konsultację

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o metodzie IMD2G lub umówić się na konsultację, skontaktuj się z nami: 33 811 24 69.
Podczas rozmowy telefonicznej dowiedzą się Państwo jak przygotować się do konsultacji, wspólnie ustalimy dogodny termin, a także prześlemy Państwu bezpłatny katalog.

 

Zamów bezpłatny katalog Kliniki Handsome Men
Zostaw swój e-mail lub telefon. Skontaktujemy się z Tobą, aby sfinalizować wysyłkę katalogu. Katalog wysyłamy w dyskretnej, nieoznakowanej kopercie.
Lub przejdź do pełnego formularza zamówienia dostępnego pod tym linkiem