Polish Exclusive 2011

Handsome Men - Polish Exclusive 20111Nagroda Polish Exclusive przyznawana jest wyłącznie najlepszym polskim markom, a także najlepszym markom pochodzącym z zagranicy, ale dostępnym w Polsce.

Dnia 01.04.2011 r., w trakcie gali Week & Mody, która miała miejsce w Szczecinie otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie – Polish Exclusive przyznawaną przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Przyznanie nagrody odbywa się na podstawie oceny jakości oraz elitarności usługi lub produktu. Fakt, że zostaliśmy nominowani do tej nagrody świadczy o pozycji firmy na rynku, podkreśla nasz wkład w rozwój gospodarczy, a także pokazuje jak dużym zaufaniem cieszymy się wśród konsumentów i producentów.

Kapituła stawia na firmy, o wieloletnim doświadczeniu w działalności na polskim rynku. Z reguły są to marki doskonale znane konsumentom, a dla konkurencji stanowiące nierzadko wzorzec do naśladowania. W konkursie jest miejsce dla wielkich koncernów, ale też dla małych firm rodzinnych, zwłaszcza tych z wieloletnią tradycją. Statuetka Polish Exclusive stanowi wyraz siły i pozycji na jakiej znajduje się firma.

Dążąc do tego, by wyróżnienie Polish Exclusive stanowiło nagrodę elitarną Kapituła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej postanowiła przyznać jedynie kilka Statuetek.

Nagrody