Ryszard Gzela
Centralne miejsce w moim myśleniu o Klinice ma człowiek. Jego potrzeby wyznaczają drogę, którą kroczymy od wielu lat.
Ryszard Gzela Właściciel kliniki

Nasz zespół

Zespół Kliniki to grupa profesjonalistów, dla których priorytetami są dbałość o każdy detal wykonywanych usług oraz troska o satysfakcję Pacjentów.

Alicja
Alicja Asystentka biura

 

"Towarzyszę naszym Pacjentom od pierwszego kontaktu z Kliniką, dbam o to, by czuli się swobodnie podczas konsultacji oraz udzielam im telefonicznego wsparcia po zabiegu."

Bożena
Bożena Trycholog

 

"Podstawą mojej pracy jako trychologa jest przekonanie, że kondycja włosów stanowi odzwierciedlenie ogólnego, fizycznego i psychicznego stanu zdrowia Pacjenta."

Teresa
Teresa Ekspert włosów

 

"W Klinice zajmuję się regeneracją fryzur. Doradzam Pacjentom jak dbać o włosy, by mogli cieszyć się nimi jak najdłużej."

Krzysztof
Krzysztof Stylista fryzur


"Współtworzę Klinikę od początków jej istnienia. Jestem odpowiedzialny za metamorfozy Pacjentów, którzy trafiają do naszej Kliniki. Poza kreowaniem fryzur naszych Klientów, zajmuję się także stylizacją uwłosienia bohaterów filmowych i seriali."

Agnieszka
Agnieszka Stylista fryzur

 

"Od wielu lat uczestniczę w metamorfozach naszych pacjentów. Doskonale wiem, że podczas wizyty w Klinice pacjent potrzebuje nie tylko profesjonalnej obsługi fryzjerskiej, lecz także wsparcia i zrozumienia."

Piotr
Piotr Menager IT

 

"Upewniam się, że Pacjenci mogą bez problemów korzystać ze strony internetowej i z łatwością dokonywać zakupów w sklepie on-line. "

.
.
.
.