Małgorzata Werner

Jestem modelką, aktorką oraz początkującą wokalistką. Jak wiadomo włosy to ozdoba każdego człowieka, a w mojej pracy wygląd jest ogromnie ważny. Przez cały rok przedłużałam włosy metodą, która bardzo je zniszczyła. Postanowiłam więc spróbować metody Handsome Men, z czego jestem bardzo zadowolona. 

Od tego momentu moje włosy odżyły, a ja czuję się lepiej. Przy poprzedniej metodzie nie mogłam układać wielu fryzur, gdyż przedłużanie było widoczne, co mnie krępowało. Teraz bez stresu czeszę się jak chcę, nowe włosy są naturalne, miękkie, podatne do układania i nie do odróżnienia od moich własnych. Mogę je kręcić, farbować, mogę w nich spać, kąpać się, robić wszystko to, co z własnymi włosami. 

Jestem wdzięczna Panu Ryszardowi, ponieważ pomaga on poczuć się lepiej wielu ludziom. Jest to jedyna metoda, która skutecznie poprawia wygląd, nie wpływając negatywnie na skórę głowy naturalne włosy. Tym, którzy ulegli nieszczęśliwym wypadkom, poparzeniom lub nieudanym przeszczepom, przywraca ładny wygląd, odciążając ich od krępującego noszenia co dla wielu z nich jest ogromną odmianą samopoczucia i stanu ich psychiki. 

Chciałabym jeszcze podziękować Panu Ryszardowi za jego serdeczność, otwartość i wyrozumiałość. Jest on człowiekiem, który zrozumie każdy powód, dla którego chcemy sprawić sobie nowe włosy. Możemy spokojnie przyjść do niego ze swoim problemem, bez względu czy wynika on z naszego kaprysu, czy też jest dla nas wstydliwy.

Dziękuję jeszcze raz Panu Ryszardowi i jego współpracownikom. 

Z wyrazami sympatii
Małgorzata Werner