Paweł Kucharski

Jestem wokalistą i liderem zespołu TOP-ONE, który od wielu lat jest czołowym wykonawcą muzyki dyskotekowej w Polsce, a więc takiej, która głównie kierowana jest do młodych ludzi. Choć z obserwacji na naszych koncertach wynika, że udaje nam się połączyć zainteresowanie naszą muzyką już trzech pokoleń, czyli tych, którzy wychowali się na naszej muzyce, a dziś są naszymi rówieśnikami i tych, którzy mają teraz naście lat i małe dzieci, które wkraczają w zainteresowanie światem muzyki.

Przed podjęciem współpracy z Kliniką HANDSOME MEN, a było to w roku 1995, 
z ubolewaniem przyglądałem się mojej ginącej w oczach, bujnej czuprynie. Zacząłem się więc zastanawiać, jaki będzie mój wizerunek sceniczny za choćby 3 lata, powstrzymując wyobraźnię na dalsze lata. Byłem zrozpaczony, wizja nie była ciekawa, a przecież byłem wtedy bardzo młody.

I wówczas dowiedziałem się, że jest taka Klinika w Polsce, która skutecznie pomaga ludziom w tego typu problemach. Chodziło oczywiście o Klinikę Handsome Men, która stała się moją ostoją wyciągając swą pomocną dłoń. Pan Ryszard Gzela zaproponował mi zabieg, szczegółowo przedstawiając jego procedurę i przebieg, po którym będę cieszył się piękną i bujną czupryną. Nie zastanawiałem się długo 
i praktycznie bez wahania zgodziłem się. Metamorfoza nastąpiła w marcu 1995 r. Od tamtej pory, a minęło już 16 lat, wciąż jestem klientem Kliniki HANDSOME MEN i jestem szczęśliwym człowiekiem, bo o ile wcześniej, przed zabiegiem WSZYSCY dodawali mi sporo więcej lat, niż naprawdę miałem, tak po zabiegu, aż do dziś każdy myli się na moją korzyść. Oczywiście odejmując mi sporo lat, a przecież nie jestem już taki młody. :)

Na koniec chciałbym zacytować pewne motto życiowe, które powiedział mi Pan Ryszard Gzela przy pierwszym spotkaniu: „włosy i zęby są wizytówką każdego człowieka”. Do dziś mam głęboko wyryte w pamięci te słowa. Zęby nadal mam 
w porządku, a włosy… a włosy też są wciąż OK!

Z wyrazami wielkiego podziękowania
Paweł Kucharski
TOP-ONE