Damskie

Romantyczne loki czy odważne cięcie? Nasi styliści stworzą dla Ciebie fryzurę, idealnie dopasowaną do Twojej urody i temperamentu. 

Baleyage

Koloryzacja, która pozwala na osiągnięcie efektu naturalnie rozświetlonych pasm. Usługa obejmuje koloryzację, strzyżenie i modelowanie.
200-400 zł

Color Removers

Usługa dekoloryzacji pozwala na zdjęcie dotychczasowego koloru i przygotowanie włosów do ponownego farbowania. Zabieg obejmuje dekoloryzację oraz farbowanie.
150-400 zł

Farbowanie

Intensywny kolor czy łagodna koloryzacja? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kosmetycznym możemy zapewnić Ci każdą z nich. Usługa obejmuje koloryzację, strzyżenie i modelowanie.
90-300 zł

Farbowanie włosów Framesi Framcolor

Farmcolor Add to fluid koloryzujący służący rewitalizacji koloru naturalnego i kosmetycznego. Wystarczy zaledwie kilka minut od użycia, by cieszyć się włosami miękkimi, z wyraźnym połyskiem.
145-195 zł

Koloryzacja zmywalna

Nasze techniki koloryzacji pozwalają na zastosowanie wyjątkowo łagodnej dla włosów, nietrwałej koloryzacji. To idealny sposób na odświeżanie koloru pomiędzy farbowaniami. Usługa obejmuje koloryzację i modelowanie.
80-200 zł

Melange

To innowacyjna technika koloryzacji włosów, pozwalająca na uzyskanie efektu naturalnie przenikających się pasm kolorystycznych. Usługa obejmuje strzyżenie, nabłyszczanie i modelowanie.
200-400 zł

Modelowanie

Potrzebujesz lekkiej lecz trwałej stylizacji? Nasi specjaliści ułożą i utrwalą włosy tak, by fryzura była niezawodna przez cały dzień. Usługa obejmuje mycie włosów i modelowanie..
70-150 zł

Prostowanie włosów

Wykorzystywane przez nas, specjalistyczne serie produktów pozwolą na precyzyjne wyprostowanie włosów prostownicą i uzyskanie efektu, który utrzyma się przez cały dzień.
130-200 zł

Prostowanie włosów Straight'n Shine

Zabieg, który pozwala na trwałe rozprostowanie włosów, przy jednoczesnym nadaniu im jedwabistości, gładkości i wyjątkowego połysku.
400 - 800 zł

Strzyżenie z modelowaniem

Eksperymentujesz z długością włosów? Usługa strzyżenia i modelowania sprawi, że Twoje włosy będą układać się idealnie.
80-150 zł

Strzyżenie gorącymi nożyczkami Thermocut

Nożyczki Thermocut zapiekają strukturę włosa, co zmniejsza jego podatność na rozdwajanie. Usługa obejmuje strzyżenie oraz modelowanie.
100-200 zł

Trwała ondulacja

Stosowane przez nas najnowocześniejsze technologie fryzjerskie pozwalają tworzyć bujne loki, minimalizując przy tym negatywny wpływ trwałej na zdrowie włosów. Usługa obejmuje dodatkowo mycie włosów, strzyżenie i modelowanie.
150-350 zł

Trwała unosząca od nasady Headlines

Zabieg, dzięki któremu Twoje włosy zyskają objętość i staną się bardziej podatne na stylizację. Dzięki mniejszej, niż w przypadku zwykłej trwałej, inwazyjności zabiegu włosy pozostają mocne i zdrowe.
150-350 zł

Upięcie włosów

Wielkie wyjście? Stworzymy upięcie idealnie dopasowane do Twojej stylizacji oraz charakteru przyjęcia.
150 zł